Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Odstąpienie od umowy

(dodatkowe informacje w Regulaminie sklepu

Klient, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia odbioru przesyłki odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone w formie pisemnej na adres: OSOMO Marcin Horabik, Osieczany 535, 32-400 Myślenice lub w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@osomo.pl 

W przypadku odstąpienia od umowy zwrócimy wszystkie otrzymane Płatności niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Klient, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. W przypadku dokonania płatności przy użyciu karty płatniczej zwrot środków nastąpi na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej, za pomocą której dokonano zapłaty.

Klient ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt na adres: OSOMO Marcin Horabik, Osieczany 535, 34-400 Myślenice.

Zastrzegamy, że możemy wstrzymać się ze płatnością do czasu otrzymania produktu lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu (np. koszty zwrotu szafki RTV przesyłką kurierską – UPS Standard o przykładowej wadzę 30 kg wynosi ok. 38 zł brutto). Zwracany produkt winien być odpowiednio zapakowany i  zabezpieczony przed uszkodzeniami (najlepiej zapakowany w oryginalne opakowanie).

Przesyłki odsyłane do nas za pobraniem nie będą odbierane.

Do paczki z oświadczeniem lub zwracanym produktem prosimy o dołączenie także wszystkich otrzymanych z nim akcesoriów oraz fakturę.

 Wzór odstąpienia od umowy można pobrać TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl