1. pl
  2. en
16 stycznia 2021

O FIRMIE

Klika słów o nas..

Zainteresowanie światem sztuki współczesnej towarzyszy nam od kilkunastu lat ale myśl o założeniu firmy pojawiła się kilka lat temu. Wynikała ona z potrzeby chwili, kiedy poszukiwaliśmy nieszablonowych i oryginalnych produktów do urządzenia naszego domu. Chcieliśmy aby były to dizajnerskie meble, które nadałyby unikalnego charakteru naszym wnętrzom. Po kilku miesiącach bezowocnych poszukiwań - mając głowy pełne pomysłów, postanowiliśmy wcielić w życie nasze własne projekty. Tak powstała pracownia mebli OSOMO. Przyświeca nam idea tworzenia stylowych przedmiotów, które spełniałyby wewnętrzną potrzebę człowieka do otaczania się pięknymi przedmiotami.

Każdy prezentowany w sklepie stolik kawowy , obraz z mozaiki czy szafka rtv zostały przez nas zaprojektowane i ręcznie wykonane. Od wyboru drewna do do położenia koloru kierowaliśmy się starannością i dbałością o szczegółyDzięki temu tworzone przez nas meble otrzymują niepowtarzalny charakter i są jedyne w swoim rodzaju. 

Tworzymy cały czas, nieustannie realizując coraz to nowsze pomysły. Zdajemy sobie jednak sprawę, że każde wnętrze jest inne i wymaga indywidualnego spojrzenia, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponujemy dostosowanie naszych produktów w zakresie wymiaru i kolorystyki do potrzeb Klienta, tak aby finalny produkt idealnie współgrał z wnętrzem Waszego domu/mieszkania.

Zachwyć się i wybierz coś dla siebie! Czekamy na Ciebie!

Zapraszamy do naszego sklepu!
OSOMO