Klika słów o nas..

Zainteresowanie światem sztuki współczesnej towarzyszy nam od kilkunastu lat, ale myśl o założeniu firmy pojawiła się kilka lat temu i wynikała z potrzeby chwili, kiedy poszukiwaliśmy nieszablonowych i oryginalnych produktów do wykończenia wnętrza naszego domu. Po kilku miesiącach bezowocnych poszukiwań, mając pełną głowę pomysłów postanowiliśmy sami wcielić nasze projekty w życie. Tak powstała firma OSOMO, której ideą jest spełnianie wewnętrznej potrzeby człowieka do otaczania się pięknymi przedmiotami.

Wszystkie prezentowane w sklepie produkty zostały od podstaw wykonane przez nas ręcznie. Kształt oraz wykończenie każdego z produktów został przez nas świadomie zaprojektowany i wykonany z największą starannością i dbałością o szczegóły. Dlatego też każdy z produktów ma niepowtarzalny charakter i jest jedyny w swoim rodzaju.

Tworzymy cały czas, nieustannie realizując coraz to nowsze pomysły. Zdajemy sobie jednak sprawę, że każde wnętrze jest inne i wymaga indywidualnego spojrzenia, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponujemy dostosowanie naszych produktów w zakresie wymiaru i kolorystyki do potrzeb Klienta, tak aby finalny produkt idealnie współgrał z wnętrzem Waszego domu/mieszkania.


Zapraszamy do naszego sklepu!
OSOMO

O FIRMIE

16 stycznia 2021